Kredyt dla zadłużonych – szybkie pożyczki dla każdego

// Grudzień 16th, 2014 // Biznes i finanse

Szybkie kredyty, udzielane także osobom, które mają do spłacenia kredyty zaciągnięte na różne cele, mogą być sposobem na poprawienie ich sytuacji finansowej. Kredyt dla zadłużonych może być sposobem na konsolidację zobowiązań – wówczas do spłaty będzie jedynie jedna rata.

Jednak coraz częściej kredytobiorcy poszukują możliwości na sfinansowanie dodatkowego zakupu czy też wyjazdu na wakacje. Ze względu na ilość zobowiązań finansowych, które biorą pod uwagę banki, może się bardzo szybko okazać, że na kolejny kredyt osoba z kredytem hipotecznym, kartą kredytową i kredytem odnawialnym w rachunku może nie mieć szansy. Taka sytuacja może dotyczyć również osób, które pracują na umowę o dzieło czy umowę zlecenie, które nie zawsze są brane pod uwagę przy wyliczaniu ich zdolności kredytowej.

ludzie w firmie

Kredyt dla zadłużonych pozwala na korzystanie z wygodnej do spłaty raty kredytu. Taki kredyt można zaciągać na uproszczonych zasadach – na rynku pojawiają się już firmy, które umożliwiają klientom składanie wniosku jedynie poprzez stronę internetową, inne z kolei udzielają takich kredytów jedynie po przedłożeniu dowodu osobistego, bez konieczności składania zaświadczeń o zatrudnieniu i osiąganych dochodach. W przypadku takich kredytów to klient decyduje, o jaką wysokość kredytu wnioskuje i w jakim czasie będzie w stanie go spłacić – w przypadku banków skomplikowane procedury kredytowe oraz decyzje analityków sprawiają, że przyznanie kredytu może się przeciągać w czasie, zaś ostateczna kwota kredytu i tak zależy od banku, ustalającego zdolność kredytową kredytobiorcy.

Tymczasem kredyt dla zadłużonych może być udzielony w ciągu kilku minut, zaś klient nie jest narażony na przedłużający się proces podejmowania decyzji kredytowej. Korzystając z takiego kredytu można również sfinansować bieżące potrzeby, bowiem w przypadku kredytu dla zadłużonych nie ma konieczności podawania celu, na jaki kredyt będzie przeznaczony.

Comments are closed.