Kredyty na wsparcie zadłużonych

// Maj 17th, 2016 // Blog

Nie jest łatwo zaciągnąć kredyt będąc wysoko zadłużonym. W najtrudniejszej sytuacji są osoby będące obciążone postępowaniem windykacyjnym. Zwykle firmy kredytowe sprawdzają dokładnie swoich potencjalnych klientów pod kątem wiarygodności finansowej. Tak więc ci, którzy taką wypłacalnością nie mogą się wykazać często od razu są wykluczani z dalszego postępowania.

Pożyczki dla zadłużonych są dostępne tylko u niektórych pożyczkodawców. Przedsiębiorstwa finansowe podchodzą do tego typu transakcji z dużą ostrożnością. Kredyty dla osób, przeciwko którym prowadzone jest postępowanie komornicze są kredytami o niższych kwotach. Taką gotówkę mają w swojej ofercie wyłącznie przedsiębiorstwa kredytowe, nie posiadają ich natomiast banki. Również nie wszystkie parabanki udostępniają pożyczki z komornikiem. Chcąc znaleźć taką propozycję należy skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem parabanku.
Pożyczki z komornikiem bywają dużo wyżej oprocentowane, niż pożyczki dla osób mogących wykazać się wiarygodnością finansową . Wiąże się to przede wszystkim z większym niebezpieczeństwem finansowym dla firmy udzielającej kredytu . W związku z tym warto jest szczegółowo zapoznać się z przedstawianą propozycją.

Dość chętnie pożyczek dla osób dla zadłużonych udziela parabank Provident. Na niedługo czas możemy tu otrzymać pożyczkę w wysokości 10 tyś. Pożyczki te są dość drogie, zwłaszcza gdy wybierzemy obsługę w domu. Pożyczki dla zadłużonych można znaleźć także w parabanku Asa Kredyt, tu oferowany jest czas zwrotu – 36 miesięcy.

Comments are closed.