Zniszczone lokum wypada odnowić

// Marzec 5th, 2018 // Blog

Ma siostrunia miała niemłode już własne m w sąsiedztwie Gdyni. Jednak w wyniku wynajmowania innym osobom to miejsce domagało się pełnego odświeżenia. Zawierało 2 pokoiki więc całość nie wydawała się nazbyt duża, powierzchnia to w przybliżeniu 43 m kwadratowych. Powinno się jednak założyć nową instalację wodną, odświeżyć tapety, zainstalować właściwe okna tudzież zamontować parkiety.
dom
Byłam przekonana, że siostrzyczka nie ma zbyt wielu oszczędności w związku z tym pożądałam choćby trochę ulżyć w remoncie. Otrzymała pożyczkę w banku na 25 000 zł. Zakupiła piękne płytki do salonu, podłogi i lampy po czym rozpoczęłyśmy działać. Zarezerwowała również brygadę, jaka przystąpiła do kładzenia kafelek.
gmach
Problemem okazały się być okna, jakie musiałyśmy szybko zakupić, gdyż stare okazały się być nieszczelne a w wyniku tego w mieszkaniu zbierała się wilgoć. Potrzebowałyśmy wyszukać dobrą spółkę, która pała się wytwórczością okien. Moja koleżanka powiedziała, iż kiedy wstawiała okna wtenczas nabyła je u producenta Okna Optimus w Gdyni. W związku z tym w wyszukiwarce wprowadziłam hasło oknaoptimus.eu okna gdańsk a następnie zajrzałam na stronę internetową firmy. Były tam okna PCV, jakie pragnęła kupić moja siostra. Zamówiłyśmy takowe, jakie posiadały aż 6 komór i okucia rozwierno-uchylne. Cena to około 2 tys. zł, toteż nie naruszyło to silnie jej budżetu. Zaraz po otynkowaniu ścian oraz wyłożeniu zakupionych paneli czekałyśmy na załogę, jaka zainstaluje okna. Instalowanie okien trwało tylko jeden dzień. Po pewnym czasie powinnyśmy jedynie posprzątać oraz wnieść nabyte wyposażenie.
ocieplony dom

Lokum przedstawiało się wspaniale

Kiedy wszelkie prace zrealizowano wtedy samo mieszkanie wyglądało prawie jak piękny lokal. Pragnęłyśmy je w przyszłości zbyć, toteż dzięki remontowi przypuszczalnie wartość tej nieruchomości podniesie się. Umiejscowione było w odpowiedniej lokalizacji co też powiększało ma siostra. Wierzytelność spłaciła bez kłopotów zaś ostatnimi czasy otrzymała zobowiązanie finansowe żeby zakupić nowiutki sprzęty AGD. Niekiedy spędzam z nią czas a wspólnie podziwiamy naszą pracę. Za sprawą zamontowanych okien lokum wydaje się ustronne a zabarwienie podłóg powoduje, iż w domu zrobiło się milej. Jakkolwiek pochłonęło to sporo środków to i tak korzystne było mieszkanie odremontować.

Comments are closed.