Kredyt pozabankowy dla zadłużonych

Przytuleni do siebie mężczyzna i kobieta

Nowe dane raportów biur gospodarczych jednoznacznie wskazują, że poziom zadłużenia Polaków znajduje się na bardzo wysokim poziomie. Choć procent nieuregulowanych w terminie zobowiązań finansowych jest niższy w porównaniu do lat 2010-2011, to i tak od kilku lat liczba osób zadłużonych nadal pozostawia wiele do życzenia. Są to głównie osoby w średnim wieku, które na skutek różnych wypadków losowych utraciły płynność finansową. Banki wprawdzie szczegółowo analizują zdolność kredytową swoich potencjalnych klientów, lecz takie prognozy bywają czasem zawodne w zetknięciu z rzeczywistością oraz zmieniającą się gospodarką. Na szczęście kredytobiorcy mający trudność z uregulowaniem swoich zobowiązań, otrzymują także możliwość na polubowne rozwiązanie tego problemu, pod warunkiem, że współpracują z danym wierzycielem. Zyskują zwykle więcej czasu na spłatę a tym samym szansę na zwrot niższych rat. To, czego nie zaproponuje im bank to kolejne zobowiązanie finansowe. Bowiem konsument, który nie wywiązał się z umowy kredytowej jest nierzetelnym i niewiarygodnym klientem. Czy zatem takie osoby mają jakąkolwiek szansę na pożyczkę, choćby na pokrycie bieżących wydatków? Z pomocą może przyjść sektor pozabankowy.

Kredyt pozabankowy dla zadłużonych

Osobom zadłużonym odradza się zaciąganie dodatkowych zobowiązań finansowych, gdyż to pogłębia spiralę zadłużenia. Jednocześnie, zdarzają się w końcu takie sytuację, gdy pieniądze są potrzebne na pilny wydatek, jak choćby zakup lekarstw czy artykułów pierwszej potrzeby. Niestety wraz z niewywiązaniem się z umowy kredytowej, konsument zostaje niejako „naznaczony” wpisem do baz gospodarczych w wyniku czego będzie miał w przyszłości duże komplikacje podczas ubiegania się o pożyczkę. Generalnie sektor pozabankowy oferuje produkty bez weryfikacji niektórych baz, lecz kwoty proponowanych zobowiązań, z racji na niższą zdolność kredytową wnioskodawcy, są także odpowiednio niższe.

Kolejnym rozwiązaniem problemów finansowych w trudnej sytuacji materialnej staje się kredyt pozabankowy dla zadłużonych w prywatnych instytucjach. To dość ryzykowny krok, ale wiele z nich świadczy swoje usługi na tyle długo, iż są to firmy pewne oraz godne zaufania.

Kredyt pod zastaw nieruchomości

Kredyt pozabankowy może występować w kilku formach. Jako typowy kredyt ratalny udzielany przez osoby prywatne lub firmy, również dla osób zadłużonych; kredyt oddłużeniowy oraz zobowiązanie finansowe pod zastaw jakiegoś dobra. Jeśli poszukujemy tańszego rozwiązania, to dwa pierwsze nie będą spełniały tego kryterium. Natomiast kredyt pod zastaw w istocie może być korzystnym rozstrzygnięciem. Oczywiście wszystko zależy od firmy, która nam go udzieli. Ponadto winniśmy znaleźć uczciwego pożyczkodawcę, który wyróżnia się pozytywnymi opiniami.

Grupa inwestycyjna Safe House
Kobieta pracuje przy laptopie przy biurku
Grupa Inwestycyjna Safe House oferuje tanie kredyty pod zastaw

Jedną z instytucji cieszącą się pochlebnymi opiniami, której główny produkty to kredyt pod zastaw mieszkania, to Grupa Inwestycyjna Safe House. Działa na terenie całego kraju i dała się poznać jako profesjonalna i uczciwa firma, która służy swoim wsparciem finansowym od kilkudziesięciu lat.

Co wyróżnia kredyt pozabankowy pod zastaw w Safe House?

  • kredyt pod zastaw nieruchomości jest atrakcyjnie oprocentowany, a średni koszt miesięczny 2,5 do 3%
  • firma nie przywłaszcza nieruchomości
  • nie ma konieczności wymeldowania
  • minimum formalności
  • szybki przelew środków na konto

Klientem firmy może zostać jedynie właściciel danej nieruchomości, która dodatkowo nie stanowi przedmiotu innego zastawu. Wysokość maksymalna zobowiązania to 40% wartości przedmiotu zastawu. O kredyt można ubiegać się online a więcej informacji na temat produktów finansowych można uzyskać drogą telefoniczną.

Copyright © All right reserved. | Theme: Business Click by eVisionThemes